Basında Biz

Ekowire Dizimleri

Şüphesiz yaşam alanlarımızda en rahat kıyafetlerimizle en rahat koltuklarda zevkimize göre dizayn edilmiş halı,mobilya ve perdelerin olduğu ortamlarda olmak isteriz.Görsel konfor konusu ele alındığında kişilerin yaşam alanlarında düz desenli duvarlar ve koltukların yanı sıra zevkine göre desenlendirilmiş eşyaların olmasını tercih edilir. Tamamen kişiye özgü olan bu tercihler kişisel zevklere göre değişiklik gösterebilir. Birçok araştırmaya konu olan görsel konfor konusunda mimarlar, dekorasyon profesyonelleri, mühendisler, aydınlatma sistemi uzmanları, ressamlar, renk uzmanları ve daha birçok uzman çalışmaktadır.Jakarlı kumaşların kullanımı yaşam alanlarını daha konforlu ve şık hale getirmektedir. İstenen desenlerin dokuma örgüsünden gelmesi ve her iplik için sınırsız varyasyonların ortaya çıkması ile jakarlı kumaşlar daima aranılan çeşitliliği ve kaliteyi oluşturur.

Ekoteks uzun yılların getirdiği tecrübesi ile oluşturduğu ekowire ve ekocord markaları ile jakarlı kumaş dokuma tezgah aksesuarları üretiminde en iyi çözüm ortağınızdır. Jakarlı dokuma tezgahlarınızın kullanım alanına ve amacına en uygun ve en kaliteli malzemeleri tercih edilen kumaş türü ve üretim hızlarına göre planlayıp alanında uzman ve kalifiye elemanları sayesinde müşterilerine sunmaktadır.

Son zamanlarda yüksek hız tezgahlarda kullanıma uygun titreşimi sönümleyici özellikli dizayn edilmiş yayları piyasaya sunmuş bulunuyor. Bu sistemleri sadece havajet tezgahlarda değil; 450 d/d hızlarını aşan tüm dizimlerde müşterilerine sunuyor. Bu sayede makina dizim ömürleri ve kullanımı mükemmel seviyeye çıkıyor. Müşterilerine ömür boyu bağlılık ilkesine uygun olarak hizmet veren Ekoteks uzun yıllar sektöre kazandırdığı inovasyon ve kalite bilinci ile lider konumunu sağlamlaştırıyor.