Tarihçemiz

Tarihçemiz

40 yıldır Tekstil Sektöründe aktif olarak bulunan firmamızın üretim konusu olan Jakar makineleri harnış dizim elemanları, ekowire® markası ile 1989 yılında üretmeye başlanmıştır. İlk yıllarda demir ağırlıklı gücü telleri üretimi yapmıştır. Tekstildeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız gelişen teknolojileri Türkiye’ye getiren ilk firma konumundadır. Sırası ile Lycralı ağırlık sistemi, Silikonlu ağırlık sistemi ve son olarak da yaylı ağırlık sistemini üretmiştir.

Firmamız modern iletişim ve üretim ekipmanlarıyla donanmıştır. Bünyemizde bulunan sanayici ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda profesyonel CAD dizaynı, CNC Model işleme ünitesi ve tecrübeli teknik elemanlarımız vasıtasıyla, yeni ürün dizaynları ve bunların üretimi başarı ile yapılmaktadır. Ayrıca ”malzeme konusunda teknik müşavirlik” hizmetiyle, en doğru malzeme kısa sürede ve standartlara uygun şekilde üretilmektedir.

Entegre üretici olmamız, minimum ürün adetleri ile gelen taleplerinizde de müşterilerimize aynı standartta hizmet vermemize olanak sağlamaktadır.

Firmamızın harnış grupları ve jakar aksesuarları konusunda sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde, kullanılacak tezgah devirlerine ve jakar yüklemelerine en uygun malzeme kullanıcıya önerilmektedir.

Firmamız, yurt içi ve yurt dışında katıldığı fuarlar ile birçok ülkede ürünlerini tanıtmış ve kalitesi ile kendini ispatlamıştır. Uluslararası ihracattaki tecrübesiyle ürünlerinin bir bölümünü ihraç etmektedir.

Yıllardır jakarlı kumaş üreticileri ile yakın diyalog halinde olan firmamız, hizmet verdiği sektörlerdeki gereksinimleri ve yenilikleri yakından takip etmektedir. Kalitesini ve teknolojik gelişimini sürdürmek için Ar-Ge çalışmalarına önem veren firmamız tecrübesi ve hizmetiyle konusunda yaklaşık 40 yıldır lider konumda bulunmaktadır.

Sidebar Scroll To Top